اجرای پوشش سقف شیروانی و سربندی ویلاها

          سقف شیبدار، شیروانی،سربندی،پوشش سقف ویلا،پوشش سقف شیبدار

 این اسامی همگی مربوط به اجرای پوشش سقفهای ویلاها از زمانهای باستان تا به امروز میباشد

مردم مناطق مختلف با گویشهای متفاوت نامگذاریهای متفاوتی هم برای این نوع سقفهای شیروانی صورت داده اند.چیزی که مهم است این است که اجرای  این نوع سقف شیروانی در اکثر مناطق کوهستانیو شمالی کشورمان که برف و باران زیادی میبارید و پارو کردن برف ها نیز کار سختی در مناطق سردسیر بود، ذهنیت و در کل اختراع سقف شیروانی یا همان سربندی سقف شیبدار خیلیاز مشکلاتمردم دنیا و مخصوصا مردم ایران را حل کرد تا بتوانند با احداث سقف شیروانی در این مناطق سرد و بارانی به زندگی خود با آرامش خاطر ادامه دهند.امروزه نیز سقف شیبدار و شیروانیهم از نظراجرایی و هم از نظر زیبایی سقف شیروانی برای مردم اهمیت زیادی دارد و هر کس با توجه به بودجه ای که برای سقف شیروانی در نظر گرفته است میتواند سقف شیروانی اش را پوششدهد.

تنوع محصولات شیروانی

با توجه به تنوع تولید مصالح شیروانی اعم از متریال های وارداتی  و داخلی با کیفیت های مناسب و عالی، پیشنهاد شرکت ویلانما در خصوص پوشش سقف شیروانی این است که هموطنان گرامیمیتوانند با مشاوره ی رایگان و بازدید از پروژه های متنوع اجرا شده توسط این شرکت با طراحی سه بعدی رایگان سقف شیروانی و با گارانتی 10 ساله کلیه متریال های وارداتی و داخلیبا خیال آسوده ویلای خود را به شرکت ویلانما بسپارند . 

آیا سقف های شیروانی از نظر ساختاری ضعیف تر از سایر سبک های سقف هستند؟

سقف های شیروانی تقریباً رایج ترین سبک سقف شما نه تنها در منطقه بوستون ، بلکه در سراسر آمریکا است. فقط نگاهی به خانه ها در امتداد ساحل حفاظت را سقف کوئینسی ، و یا در بالای یکی از بسیاری از خانه های مزرعه در سراسر براکتون است محله آلاینده خواهد داشت. اما ... با وجود بسیاری از این اشکال سقف ، اگر مشکلی در طراحی وجود داشته باشد ، چه می شود؟
 IMG 1123

ساختار سبک سقف شیروانی

کلیه بام های محلی که با آنها روبرو می شوید باید بام های شیروانی آشنا باشند زیرا در طراحی خانه آمریکایی بسیار رایج است. و اگر تا پایان این مقاله بخوانید ، دقیقاً یاد خواهید گرفت که در صورت داشتن پشت بام شیروانی در خانه خود ، باید مراقب باشید .
 
یک سقف شیروانی چیست؟
چرا بام های سبک شیروانی می توانند خطرناک باشند
طرح های بام شیروانی از نظر ساختاری 100٪ صدا نیستند
آیا سقف شیروانی شما دارای فراز و نشیب هایی است؟
بسیاری از آنها با مواد ضعیف ساخته شده اند
مزایای داشتن سقف شیروانی
مزایای تهویه
مزایای هزینه جایگزینی
مزایای طراحی داخلی بیرونی
مزایای پنل خورشیدی
تغییرات مختلف در سبک بام Gable
Gables Front در مقابل Gables Side
چگونه به راحتی تفاوت را تشخیص دهیم!
چگونه آنها یکسان هستند؟
آیا شیرهای عبور شده شکل سقف مشترک هستند؟
شیروانی هلندی
چه چیزی طراحی گابل هلندی را جذاب تر می کند؟
آیا گبلت ها از سقف های مرتب معمولی قوی تر هستند؟
خلاصه

یک سقف شیروانی چیست؟

جوانب مثبت و منفی در مورد داشتن یک سقف شیروانی در خانه شما مهم نیست اگر واقعاً یکی از آنها را نداشته باشید ، بنابراین ابتدا بیایید به پایین آن برویم.
 
ساده ترین راه برای پیدا کردن سقف شیروانی ، جستجوی مثلث است ، مانند این:
 
سقف های شیروانی مانند یک مثلث است. اگر سقف شما از یک طرف بالا رود ، سپس در طرف مقابل دقیقاً پایین بیاید ، احتمالاً یک شیروانی باشد.
چرا بام های سبک شیروانی می توانند خطرناک باشند؟
براساس گزارشات ، قابلیت محافظت از سقف های شیروانی در مناطقی که مستعد طوفان ها هستند به دلیل وزش باد شدید و طبیعت غیرقابل پیش بینی چنین طوفان ها قابل بحث است. اما وزش باد شدید تنها دلیلی نیست که در صورت داشتن سقف شیروانی احتیاط کنید:  طبق همان گزارش مورد حمایت دولت فدرال ، ممکن است سقف شیروانی شما با مصالح با کیفیت پایین تر از سایر انواع سقف ساخته شده باشد. این مهم است که درک اول چگونه باد شدید می تواند به سقف شیروانی آسیب برساند. مثالی از این آسیب را آورده است: 

آسیب باد باد شیروانی

اگرچه سقف های منطقه بوستون طوفان هایی مانند فلوریدا را تجربه نمی کنند ، وزش باد شدید می تواند گاهی اوقات به سمت نیروی طوفان بالا رود ...
 
برف سنگین را اضافه کنید و اگر سقف از نظر ساختاری صدا نباشد ، دستور العمل فاجعه را پیدا خواهید کرد! ما نمی گوییم که سقف شما مطمئناً فرو می ریزد ، اما با آب و هوای اخیر ، دیوانه وار و طاقت فرسا می شویم ، ما شاهد فشار بیشتر سقف های شیروانی هستیم. بهتر است در امان باشید. آخرین چیزی که شما می خواهید سقوط سقف در هنگام تماشای بازی ژانویه میهن پرستان است!

چرا سقف های شیروانی دقیقاً خطرناک هستند؟

طرح های بام شیروانی از نظر ساختاری 100٪ صدا نیستند،  اگر خرپاها یا فریم های سقفی به درستی با پشتیبانی کافی مونتاژ نشده اند ، یا اگر پیمانکار هنگام نصب سقف شما خطاهای ساده ای مرتکب شده است ، مطمئناً سقف های شیروانی از سقفی از سبک های دیگر مستعد سقوط هستند.
 
آیا سقف شیروانی شما دارای فراز و نشیب هایی است؟
وزش باد شدید باعث می شود تا مواد از سقف های شیروانی جدا نشوند. اگر فضای بیش از حد زیادی وجود دارد که سقف با نمای خانه شما ملاقات کند ، آنگاه جریانهای هوایی می توانند از زیر سطح بالایی تولید کنند و باعث شوند تا سقف از پارتیشن خارج شود. بسته به طوفان (یا تعداد طوفان های کوتاه مدت) ، این اتفاق می تواند به سرعت رخ دهد.
 
بسیاری از آنها با مواد ضعیف ساخته شده اند
آیا سقف های شیروانی با مواد ضعیف ساخته شده اند؟
 
این ممکن است مانند یک سوال دیوانه کننده به نظر برسد ...
 
چرا بام های شیروانی با مواد کمتری نسبت به سقف های سبک دیگر ساخته می شوند؟
 
این حتی قانونی به نظر نمی رسد ، اما حقیقت را پنهان می کند!
 
این دلیل است:
 
بسیاری از سقف های سبک به ویژه در ماساچوست با استفاده از یک فرآیند ساختمان سازی مانند خط مونتاژ ایجاد شده اند. خانه های سبک رانچ که در طول دهه 50 رونق مسکن جنوبی ساحل پدید آمد ، با یک پایه و اساس شروع شد ، سپس قاب بندی شدند ، و غیره…
 
در این موارد ، پشت بام ها یکی از آخرین مواردی بود که در خانه نصب شده بود.
 
خانه ها یک به یک ساخته نمی شدند ، بلکه درعوض ، تکه های تکه ای ساخته می شدند. این روند خط مونتاژ ساخت و ساز محلات غول پیکر (مانند نمونه موجود در بروکلتون را در بالا) برای توسعه دهندگان املاک و مستغلات که عموماً فقط با انگیزه سود ساخته می شدند ، آسان تر کرد.  ورقهای پوشش سقف ، غالباً تخته سه لا ، با میخ یا منگنه به خرپاها چسبانده می شوند ، و مواد بام به روکش چسبانده می شود. در بسیاری از موارد ، تنها چیزی که خرپاها را در جای خود نگه می دارد ، تخته سه لا در بالای آن است. این ممکن است برای نگهداری سقف در هنگام طوفان کافی نباشد. نصب مهاربند اضافی خرپا باعث می شود سیستم خرپایی سقف شما بسیار قوی تر شود.ضعف های ساختاری سقف های شیروانی هنگامی که در معرض استرس ناشی از وزش باد شدید قرار دارند ، احتمال ایجاد آنها با مواد بام با کیفیت پایین را نیز ایجاد می کند ، این بدان معناست که اگر این نوع سقف خانه شما باشد باید مراقب باشید.

مزایای داشتن سقف شیروانی

" داشتن یک سقف شیروانی ممکن است سخت به نظر برسد ، اما  همه چیز  بد نیست! داشتن این سبک سقف در منزل شما نیز مزایای بسیاری دارد.

مزایای تهویه

به دلیل چیدمان ساده آنها ، داشتن یک سقف تهویه مناسب هنگام داشتن یک سقف شیروانی مخالف با سایر سبک های سقف مانند باسن ، مانسارد ، یا سقف های گیمبر راحت تر است. بر خلاف این سبک های دیگر سقف ، شیروانی ها می توانند نه تنها یک دریچه ریج ، بلکه همچنین "دریچه های شیروانی" (سلام ، شکل را ببینید!) و تهویه ورودی مانند دریچه های خنک کننده را داشته باشند. با تابستان های مرطوب در منطقه بوستون ، داشتن یک سیستم سقف مناسب با تهویه مناسب بسیار مهم است. بنابراین اگر سقف شیروانی دارید ، بررسی تهویه در لیست کارهای خود راحت تر است!
 

مزایای هزینه جایگزینی

از آنجا که آنها بسیار رایج هستند ، همه پیمانکاران بام تجربه داشتن دوباره سقف شیروانی را دارند. این تجربه قیمت ارزان تر از آن است که شما سبک دیگری داشته باشید. 
مزایای طراحی داخلی بیرونی
اگر می خواهید یک طرح ساده در قسمت بیرونی خانه خود داشته باشید ، داشتن یک سقف شیب دار دارای مزایای طراحی بیرونی خانه است. در صورت انتخاب رنگ سقف جدید با پاپ آن ، چشم بر روی آن آسان است و یک بوم زیبا را ارائه می دهد! اگر خانه ای سفید با کرکره های آبی یا درب آبی دارید ، ما همیشه سقفهای  های معماری را پیشنهاد میکنیم. 
مزایای پنل خورشیدی
ترکیب یک سقف جدید در خانه شما یک سبک از شیروانی محسوب میشود ، شما را برای شرکتهای خورشیدی مانند  رویایی خواهد کرد . داشتن سقف شیروانی نصب پنل های خورشیدی را در یک طرف خانه شما (هر کجا که خورشید بازدید می کند) آسان می کند.
 
تغییرات مختلف در سبک بام Gable
چندین نوع مختلف سقف شیروانی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. اینجا اند:
 
Gables Front در مقابل Gables Side
چگونه به راحتی تفاوت را تشخیص دهیم؟
وقتی به درب جلو خانه (به طور کلی از خیابان) می روید و مثلث را مستقیم می بینید ، به پشت بام شیروانی جانبی می روید. اگر شیب سقف  را می بینید ، یک سقف شیروانی جلویی است. به عنوان یک قاعده کلی انگشت شست ، سقف های شیروانی جانبی دارای درب جلوی زیر قسمت زیرین سقف هستند.
 
چگونه آنها یکسان هستند؟
هر تغییر دارای دو بخش معادل اندازه است که با زاویه ای پیچیده می شوند. آنها در اوج سقف خانه شما ملاقات می کنند ، جایی که بسیاری از بام های معتبر اگر در حال حاضر وجود نداشته باشند یک دریچه ریج نصب می کنند.
در صورت داشتن سقف شیروانی جلو ، مهم است که در صورت طوفان باران ، سیل و آبشارهایی نصب نشود. ناودانها و نقاط ضعف بدون درز نصب شده حرفه ای به مدیریت کارآمد جریان آب کمک می کند..
 
 یک بام با شکاف متقاطع چگونه به نظر می رسد؟
با یک سقف شیروانی تقاطع ، هر دو پشته عمود بر یکدیگر هستند . اختلاف ، طول یا ارتفاعات ممکن است از یکدیگر متفاوت باشد. اما این به خانه مورد نظر بستگی دارد
 
آیا شیرهای عبور شده شکل سقف مشترک هستند؟
به معنای واقعی آن ، سقف های شیروانی متقاطع از شیوه های بسیار رایج در ساحل جنوبی است زیرا این نسخه به روز شده از شیروانی مستقیم است. در دهه 50 با تعداد زیادی سقف شیروانی مستقیم ، که به سبک خط مونتاژ ساخته شده است ، این سبک بیشتر نسخه برتر است زیرا با آن  به خانه ای بزرگتر تبدیل شده است..
 

سقف شیروانی 

چه چیزی طراحی شیروانی هلندی را جذاب تر می کند؟
آنها از نظر معماری پاپ معماری بیشتری دارند که مورد توجه بسیاری از صاحبان خانه است.
 
آیا گبلت ها از سقف های مرتب معمولی قوی تر هستند؟
به دلیل طراحی پیچیده تر (در مقایسه با سایر انواع سقف های شیروانی) ، گبلت ها به طور گسترده ای قوی تر از شیرهای مستقیم می باشند. از این طریق با سقف های باسن قابل مقایسه تر هستند.
 
خلاصه
داشتن یک سقف سبک شیروانی در خانه شما دارای جوانب مثبت و منفی است
در مناطقی که مستعد وزش باد شدید هستند ، مطمئناً اگر شما در مناطقی زندگی می کنید که چنین باد شدید نداشته باشد ، داشتن سقف شیروانی بیشتر است. این واقعیت که بسیاری از خانه ها با سقف شیروانی ساخته شده اند با روشی "مونتاژ" باعث پیچیده تر شدن امور نیز می شوند. با این حال ، هزینه جایگزینی و مزایای تهویه به تنهایی باعث می شود جوانب مثبت سقف های شیروانی نسبت به منفی بیشتر شود.و از آنجا که فناوری سقف سازی در طول سال 2016 و بعد از آن بهبود می یابد ، مهم نیست که کدام سبک سقف را دارید،تا زمانی که مواد بام را انتخاب کنید که مناسب خانه و موقعیت جغرافیایی شما باشد ، یعنیاطمینان حاصل کنید که یک دریچه ریج ، زیر لایه های قابل تنفس و یک سقف شیروانی  قوی معماری 50 ساله دارید. 

رزومه های اجرایی ویلانما

تجربیات و اکیپ تعلیم دیده ی اجرایی شرکت ویلانما و همچنین رزومه های متنوع در اکثر شهرهای کشورمان و همچنین سابقه اجرایی

این شرکت  و اجرای سقف شیروانی با متد روز دنیا و طراحی های به روز مهندسین شرکت ویلانما،بیانگر کیفیت در اجرا و محصولات و متریال های سقف شیروانی میباشد.با ما در ارتباط باشید.شرکت ویلانما  با در دست داشتن متنوع ترین رزومه های کاری در اکثر مناطق ویلایی در جهت پوشش انواع سقفهای شیروانی آماده ی ارائه ی خدمات در کل کشور میباشد

همراه:09123542790  

دفتر مرکزی : 55536859

شیروانی و سربندی سقف ویلا139 compressed d

    

 

این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)
خواندن 6332 دفعه

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،آلمت نیوزلند ،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilanama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790