Loading...
ورق تایلی پرسی پرچین

ورق تایلی پرسی پرچین

نوشته شده توسط شرکت ویلانما

  متریال طرح سفال کلاسیک پرچین 

  در سازه های جدید که زیبایی سقف ویلاها و شیروانی و نوع طراحی سقف شیبدار اهمیت خیلی زیادی دارد، استفاده از متریال های کلاسیک که به صورت پرسی تولید و روانه ی بازار ساختمان و سازه های شیروانی می شود نقش بسزایی در ایجاد چهره ی زیبای ویلاها ایفا نموده است.برای اولین بار تایل سنگریزه ای با جنس ورق گالوالیوم وارد ایران شد که زیبا و ظریف بودن این متریال باعث شد تا در اکثر سازه های ویلایی از این متریال استفاده های شایانی شود. مشکل اصلی استفاده از متریال دکرا بیشتر به دلیل هزینه ی بالای اجرای این متریال به لحاظ وارداتی بودن و در عین حال گران بودن این محصول وارداتی  در اجرای پوشش سقفهای ویلایی بوده و هست. لذا صنعتگران ایرانی را بر آن داشت تا  محصولات داخلی مشابه ورقهای سنگریزه ای وارداتی تولید و عرضه شود.شرکت پرچین جهت تولید ورقهای کلاسیک  با استفاده از دستگاه های سنگین پرسی اقدام به تولید انبوه این محصول مشابه نمود. شرکت پرچین با تولید قالب این متریال با ورق گالوانیزه نموده است و همچنین با استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک بر پایه رنگ پلی استر اقدام به تولید محصول مشابه دکرا به شکل تایلی پرسی کرد که با نام ورق طرح سفال پرچین معروف است.

  نمای ظاهری ورق پرچین

  جالب است بدانید که در واقع تولید سفال های طبیعی جهت پوشش سقفهای شیروانی باعث شد که محصولاتی مانند ورقهای طرح سفال تولید و روانه ی بازار اجرایی شود. سفال طبیعی به دلیل سنگینی در وزن و همچنین مشکلاتی از قبیل شکستن و عدم آب بند شدن کامل و همچنین عدم قابلیت نصب عایق ، موقعیت اجرایی  و استفاده ی خود را جهت پوشش سقف شیروانی از دست داد و به دلیل روی آوردن سازنده ها به سقف شیروانی سبک و مقاوم کمرنگ تر شد و همین علت باعث شد که تولید کنندگان به فکر فن آوری جدید و سبک با متریال های طرح سفال پرچین بیفتند و به این محصولات روی بیاورند.محصول طرح سفال پرچین دقیقا" ظاهری شبیه به محصول وارداتی دکرا  و سفال های طبیعی دارد . لذا آرایش ظاهری پرچین و زیبایی آن و همچنین مقرون به صرفه بودن متریال پرچین باعث شده که در اکثر شهرهای ایران از متریال پرچین استفاده های شایانی جهت پوشش انواع سقفهای شیبدار گردد.زیرسازی متریال پرچین با پروفیل و چوب قابلیت اجرا دارد و همچنین وزن سبک این محصول روی سقفهای شیبدار از دیگر مزیت های این متریال ایرانی میباشد.این محصول به صورت تکی و چند تایی تولید و عرضه میگردد و جلوه ی شیک و زیبایی به سقفهای شیبدار پس از اجرا میدهد.جهت عایق بندی متریال پرچین از فوم،پشم شیشه و حتی پشم سنگ نیز میتوان بهره برد.قابل ذکر است که محصول پرچین از سال 1384 تولید و روانه ی بازار شده است و این سابقه ی تولید و عرضه ، نشان دهنده ی کیفیت بالای این محصول داخلی میباشد و در سراسر کشور به دلیل داشتن ظاهر شیک و هم پوشانی عالی و همچنین داشتن پرس دهنه ورق و نصب این ورق در شیب 15 تا 70 درصد ، استقبال شایانی از این محصول جهت پوشش انواع سقفهای شیبدار می گردد.

   GPNI2933

  رنگ آمیزی ورق پرچین

  رنگ آمیزی محصول پرچین با دستگاه کاملا اتوماتیک و با استفاده از رباط ، بدون دخالت دست صورت میگیرد و چرمی بودن رنگ این محصول باعث شده تا در برابر اشعه آفتاب مقاوت بالایی داشته باشد.شرکت ویلانما به عنوان نمایندگی اجرایی و فروش این محصول با در دست داشتن اکیپ تعلیم دیده و همچنین با ارائه رزومه های مختلف اجرایی در اکثر مناطق ویلایی کشور آماده ی ارائه خدمات در سراسر کشور با بیش از 20 سال سابقه ی اجرایی میباشد.

  APHO9276
   مشخصات فنی پرچین

  ورق طرح سفال پرچین

  پوشش مفید هر ورق:34/. متر مربع

  جنس ورق: گالوانیزه با قطر 4/. - 5/. و 6/. میلیمتر

  رنگ: به روش پودری الکترو استاتیک (چرمی)

  ابعاد ورق: 1000 میلی متر طول و 460 میلیمتر عرض

  وزن: هر ورق2/2 کیلوگرم ( 6/6 کیلوگرم در هر متر مربع )

  زیر سازی: پروفیل و یا چوب 40*40 میلی متر با فاصله 90سانتی متر به صورت عمودی و پروفیل یا چوب با ابعاد 30*30 میلی متر با فواصل 370 میلیمتر به صورت افقی نصب و اجرا میگردد.

  AUFV3572

  متعلقات پرچین

  تیزه گرد

  تیزه هشتی

  کلاهک

  باکس بارج

  نما پرده ای

  FUCA5661 

  قبل از هر اقدامی جهت اجرای سقف ویلای خود از طراحی ومشاوره ی رایگان با شرکت ویلانما بهره مند شوید.

  شرکت ویلانما با مدیریت مهدی نوبخت

  09123542790

   

  تماس با ما

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، سعادت آباد،بالای میدان کاج، کوچه 12پلاک 37 طبقه سوم واحد 5

  دفتر مرکزی شمال تهران :  02122338952

  دفتر غرب تهران: 02144385447

  کارخانه جنوب تهران : 02155315464

  شماره تماس مستقیم مدیرعامل ویلانما : 09123542790   مهدی نوبخت

  ایمیل : vilanama20@gmail.com